Oro kondicionieriaus valiklis K2 KLIMA DOKTOR, 500ml Padidinti

Oro kondicionieriaus valiklis K2 KLIMA DOKTOR, 500ml

10757

Nauja prekė

Oro kondicionieriaus valiklis K2 KLIMA DOKTOR

Smulkiau

4,40 € su PVM

Apie prekę

Automobilio oro kondicionieriaus valiklis K2 KLIMA DOKTOR - tai aukštos kokybės oro kondicionierių valiklis. Naudojant šį valiklį dezinfekuojamas ir gaivinamas kondicionierius, naikinami visi mikrobai ir grybeliai. Šis produktas gali būti naudojamas visų tipų ir modelių automobilių kondicionieriams valyti.

NAUDOJIMAS: išjunkite kondicionierių, taip pat ir ventiliatoriu. Įjunkite vidinę vėdinimo cirkuliaciją. Nustatykite žemiausią temperatūrą. Suplakite flakoną prieš naudojimą. Prijunkite šlangelę prie flakono ir įkiškite kiek įmanoma giliau pro groteles į ventiliacinę angą. Lėtai supurkškite valikli į kiekvieną ventiliacinę angą iki pamatysite putas artėjant prie grotelių. Palaukite 15 min. Tada nustatykite maksimalų ventiliatoriaus pūtimo režimą ir palaikykite kelias minutes įjungę. Reikalui esant valymą pakartokite.
Po valymo rekomenduojama salono filtrus pakeisti naujais.
Kondicionierių jungti tik praėjus 15 min. po visų valymo veiksmų.


SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 655 12221 arba el.paštu info@PrekesAutomobiliams.lt

Charakteristikos

Valiklio paskirtisKondicionieriaus valiklis

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: