Prekių pristatymas

Užsakytas prekes mes galime pristatyti šiais būdais:

1. PRISTATYMAS KURJERIU. Bet kokių matmenų ir svorio prekes Jums galime išsiųsti kurjeriu, kuris prekes pristatys Jums (ar Jūsų įgaliotam asmeniui) tiesiai į rankas. Kurjeris prekes pristatys darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val, todėl užsakymo metu prašome nurodyti adresą, kuriuo nurodytu laiku Jūs galėsite priimti prekes. Kurjerio paslauga neteikiama pristatymui į Kuršių Neriją.
PRISTATYMO KAINA 4.00 € SVARBU: Karantinuojamose savivaldybėse galimas nukreipimas į paštomatus

2. PRISTATYMAS Į VENIPAK PAŠTOMATĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią VENIPAK paštomatą. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per septynias dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 2.90 €

3. PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią OMNIVA paštomatą. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per septynias dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 3.00 €

4. PRISTATYMAS Į LP EXPRESS PAŠTOMATĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią LP EXPRESS paštomatą. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per tris dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 3.00 €

5. PRISTATYMAS Į DPD PAŠTOMATĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią DPD paštomatą. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per tris dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 3.00 €

6. ATSIĖMIMAS PrekėsAutomobiliams.Lt BIURE KAUNE. Visas užsakytas prekes galite atsiimti mūsų biure Kaune. Prieš atvykstant atsiimti užsakytų prekių, būtinai sulaukite mūsų pranešimo apie užsakymo paruošimą atsiėmimui.
ATSIĖMIMAS NEMOKAMAS

Pakartotinis prekių pristatymas

Tais atvejais, kuomet po pirminio užsakymo išsiuntimo gavėjas nepriima prekių siuntos (kurjeriui nepavyksta pristatyti siuntos arba siunta neatsiimama iš paštomato nustatytu periodu dėl gavėjo ar užsakovo kaltės) užsakymas atšaukiamas ir siunta grąžinama į PrekėsAutomobiliams.Lt sandėlį. Pirkėjui pageidaujant galimas pakartotinis išsiuntimas. PAKARTOTINIO PRISTATYMO KAINA DERINAMA INDIVIDUALIAI.