Guminiai kilimėliai CADILLAC SRX 2010→ (pakeltais kraštais)

3NL005013

Nauja prekė

Aukštos kokybės, 3D skenavimo būdu pagaminti guminiai kilimėliai CADILLAC SRX 2010→ (pakeltais kraštais)

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

32,86 € su PVM

Apie prekę

Tai išskirtinės kokybės, itin lengvi NOVLINE gamintojo, iš specialaus sintetinės gumos mišinio (poliuretano) pagaminti automobilio salono kilimėliai.

Novline kilimėliai paaukštintais borteliais pagaminti iš sintetinės gumos mišinio - poliuretano. Kilimėliai gamybos procese itin tiksliai išmatuojami panaudojus trimačio vaizdo (3D) skenerius todėl itin tiksliai atitinka automobilio dugno formą. Paaukštinti krašteliai suteikia papildomą apsaugą nuo purvo, vandens ar kitų nešvarumų bei suteikia puikų automobilio interjero vaizdą.

NOVLINE automobilinių kilimėlių gamintojas visus kilimėlius projektuoja ir gamina pritaikytus konkrečiam automobilio modeliui. 3D skeneriu nuskenuojamas automobilio salono dugnas ir pagal gautas itin tikslias trimačio vaizdo nuotraukas suprojektuojamos ir pagaminamos kilimėlių liejimo formos, taip užtikrinama aukščiausia automobilių kilimėlių kokybė bei tikslumas:

NOVLINE kilimėlių gamyba

NOVLINE kilimėliai tarnaus ilgiau nei kitų gamintojų guminiai kilimėliai, nes vairuotojo kilimėlis papildomai sutvirtintas didžiausią trintį turinčioje vairuotojo kojų zonoje.

NOVLINE kilimėlių gamintojas itin laikosi saugumo reikalavimų, todėl vairuotojo kilimėlis gaminamas taip, kad kilimėlio priekinė dalis nekliūtų už pedalų bei neužstrigtų ir nesukeltų avarinių situacijų vairuojant automobilį. Vairuotojo kilimėlis papildomai apsaugo kairės kojos pakojį, kadangi turi specialų apsauginį liežuvėlį. Galiniai kilimėliai gaminami su pertvara, t.y. nuo purvo ir nešvarumų pilnai apsaugo antros eilės dugną, kas yra itin aktualu, jei galinėse sėdynėse sėdi 3 keleiviai.

Automobilio kilimėlių matmenys puikiai atitinka automobilio dugno formas, pats kilimėlių raštas bei išvaizda puikiai susiderina su salono interjero apdaila.

Kilimėlių gumos mišinys pasižymi trintį didinančiomis ir čiuožinėjimą stabdančiomis savybėmis, todėl kilimėliai net ir be fiksatorių neslidinėja bei nenusispardo.

Dauguma NOVLINE guminių salono kilimėlių jau turi specialius kilimėlių tvirtinimus (fiksatorius), kurie atitinka automobilių gamintojų numatytus fiksavimo taškų vietas:

NOVLINE kilimėlių fiksatoriai

NOVLINE guminiai kilimėliai pasižymi ir ypač vertinami dėl šių savybių:

 • Kilimėliai saugūs vairuojant
 • Kilimėliai neskleidžia nemalonaus kvapo
 • Kilimėliai atsparūs įvairioms cheminėms medžiagoms
 • Kilimėliai išlieka elastingi įvairiose temperatūruose nuo -50°C iki +50°C
 • Kilimėliai atsparūs ulravioletiniams (UV) spinduliams, nekeičia spalvos
 • Kilimėliai ilgaamžiai: nesusitraukia, nelūžta nuo senėjimo
 • Kilimėliai itin atsparūs dėvėjimuisi
 • Kilimėlių danga neslidinėja
 • Kilimėliai labai lengvi, svoris apie 50% mažesnis nei įprastų guminių kilimėlių
 • Kilimėlių galinė dalis sujungta daugumoje modelių - papildomai apsaugo nuo nešvarumų
 • Dauguma kilimėlių jau su gamykliškai sumontuoptais kilimėlių laikikliais

NOVLINE įmonė guminius kilimėlius gamina laikantis šių kokybės standartų:

NOVLINE kilimėlių kokybė


SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 655 12221 arba el.paštu info@PrekesAutomobiliams.lt

Charakteristikos

Automobilio markėCadillac
Automobilio modelisCadillac SRX
Pagaminimo metai2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010
Kilimėlių paskirtisSalono kilimėliai
Kilimėlių medžiagaGuminiai kilimėliai
Kilimėlių kraštų formaPakeltais kraštais

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: