Sumažinta kaina! Sintetinis tepalo priedas trinčiai sumažinti K2 MILITEC-1, 250ml Padidinti

Sintetinis tepalo priedas trinčiai sumažinti K2 MILITEC-1, 250ml

10220

Nauja prekė

Sintetinis tepalo priedas, sumažinantis trintį K2 MILITEC-1

Smulkiau

26,32 € su PVM

-30%

37,60 € su PVM

Apie prekę

K2 MILITEC-1 yra 100% sintetinis tepalo priedas, pagaminti panaudojant pažangiausią nanodalelių technologija.

Veikliosios šio priedo sudedamosios dalys, esančios produkte, veikia tiesiogiai ant metalinių dalių, sukuriant molekulinio lygio jungtį ir įsiskverbia į metalo  paviršinį sluoksnį. To pasekoje metalinių elementų paviršius padengiamas labai plonu ir ypač patvariu apsauginiu sluoksniu.

MILITEC-1 sudėtyje nėra jokių potencialiai kenksmingų kietų komponentų, naudojant nekinta elastinės metalo savybės. Naudojant šį priedą ženkliai prailginamas mechanizmų tarnavimo laikas.

MILITEC-1 galima naudoti su visų tipų variklio, transmisinėmis ir hidraulinėmis alyvomis, nepriklausomai nuo jų klampumo laipsnio ir kokybės.

Tepalo priedas MILITEC-1 po supylimo į atlieka savo funkciją net ir pakeitus tepalą. Priedas gali būti naudojamas ir varikliams su šlapia sankaba.

Priedo proporcijos tepalo kiekiui:

Dyzeliniams ir benzininiams varikliams - 50 ml / 1 litrui tepalo. Pakartotinis priedo pylimas po 20.000 km ridos

Mechaninei pavarų dėžei - 60 ml / 1 litrui tepalo. Pakartotinis priedo pylimas po 50.000 km ridos

Automatinei pavarų dėžei - 50 ml / 1 litrui tepalo. Pakartotinis priedo pylimas po 50.000 km ridos

Kompresoriams - 30 ml / 1 litrui pagrindinio tepalo. Pakartotinis priedo pylimas su keičiant tepalą arba po 1000 motovalandų

Hidraulinėms sistemoms - 250 ml / 20 litrų hidraulinio skysčio. Pakartotinis priedo pylimas su keičiant tepalą arba po 1000 motovalandų.

 


SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 655 12221 arba el.paštu info@PrekesAutomobiliams.lt

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: