Purvasaugiai galiniai PEUGEOT 2008 2013→

3NV421701

Nauja prekė

Šie modeliniai purvasaugiai automobiliams yra itin tiksliai, 3D skenavimo būdu suprojektuoti ir pagaminti iš itin atsparios aplinkos poveikiui, sintetinės gumos mišinio elastomero.

Smulkiau

24,15 € su PVM

-30%

34,50 € su PVM

Apie prekę

NOVLINE 3D automobilių purvasaugiai tvirtinami prie automobilio sparno arkos, itin gerai apsaugo automobilio kėbulą nuo iš po ratų išmetamos skaldos, purvo, vandens, sniego ir asfalto bei kitų agresyvių naftos ar rūgščių likučių.

Purvasaugiai apsaugo kėbulą:

Efektyviai apsaugomas automobilio kėbulas nuo žvyro pažeidimų, purvo, sniego, vandens, asfalto ir naftos produkto likučių.
safetyPurvasaugiai padidina eismo saugumą:

Purvasaugiai efektyviai padidina eismo saugą, ypač kitiems eismo dalyviams, važiuojantiems iš paskos. Maksimaliai sumažinama tikimybė, kad iš po automobilio ratų, kuriame sumontuoti purvasaugiai, išlėks akmuo ir pataikys į iš paskos važiuojančio automobilio kėbulo elementus ar priekinį stiklą. Gaminami iš ekologiškai švaraus, perdirbamo elastomero (TPE), yra tvirti bei elastingi.
esteticPurvasaugiai pagerina automobilio išvaizdą:

Purvasaugiai pagaminti 3D skenavimo būdu, todėl jų forma itin tiksliai sutampa su automobilio sparno ir arkos forma, pabrėžia kėbulo linijas ir papuošia automobilį.

Šie purvasaugiai gaminami vienoje žinomiausių Rusijos autopramonės įmonių NOVLINE, turinčioje reikalaujamus kokybės bei saugumo naudoti gaminius patvirtinimus. Europos rinkai automobilių purvasaugiai tiekiami naudojant prekinį ženklą FROSH.

3D NOVLINE purvasaugiai yra suprojektuoti ir gaminami kiekvienam automobilio modeliui individualiai. Automobilio ratų arkų ir sparnų forma tiksliai išmatuota naudojant specialų 3D vaizdo skenerį. Gamybos procese, pagal gautas itin tikslias trimačio vaizdo skaitmenines nuotraukas, projektuojamos ir gaminamos liejimo formos, kurių pagalba pagaminami patys automobilių purvasaugiai. Purvasaugiai itin paprastai tvirtinami į automobilio gamintojo iš anksto numatytas purvasaugių tvirtinimo taškus, todėl papildomai jokių automobilio kėbulo elementų pragręžti nereikia.

Novline purvasaugių gamybos procesas:
Purvasaugiai_Novline_gamyba.jpg
NOVLINE purvasaugių išskirtinumai:

env-safe.pngSaugūs aplinkai, nes gaminami iš ekologiško, perdirbamo termoelastoplasto (TPE).
chem-neutral.pngAtsparūs agresyviems cheminiams junginiams.
temp-stable.pngAtsparūs temperatūrų pokyčiams nuo -50oC iki +50oC.
uv-resist.pngAtsparūs ultravioletinių spindulių poveikiui.
elastic.pngElastingi.

Purvasaugių montavimas:

NOVLINE purvasaugius itin paprastai sumontuosite, nes fiksavimo taškai idealiai atitinka automobilio gamintojo numatytas technologines purvasaugių tvirtinimo vietas, todėl nereikia jokių papildomų gręžimų. Kiekviename NOVLINE purvasaugių komplekte yra pridedami tvirtinimai, kurie garantuos gamyklinius reikalavimus užtikrinantį purvasaugių tvirtinimą.
Novline purvasaugiu tvirtinimas pavyzdys

Purvasaugiai juodos spalvos.
Kilmės šalis Rusija.


Pastaba: Nuotraukos pavyzdinės. Užsakomos prekės forma ir dizaino elementai gali neatitikti parodytos nuotraukos vaizdo.

Charakteristikos

Automobilio markėPeugeot
Automobilio modelisPeugeot 2008
Pagaminimo metai2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013
Purvasaugių paskirtisGaliniai purvasaugiai

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: